בודק מנשמים נייד VT Mobileבודק מנשמים נייד VT Mobile

בודק מנשמים נייד VT Mobile

מכשיר ה  VT Mobile הנו מכשיר נייד, קטן, קל משקל ופשוט להפעלה וככזה מהווה פתרון אידאלי לאנשי שירות ומהנדסים ביורפואיים לבדיקה ואיתור תקלות בשטח. המכשיר פפועל על סוללה, משלב מסך אינטגאלי לתצוגת תוצאות וגרפיקה ומאפשר חיבור למחשב לפרטים נוספים

בודק מנשמים נייד VT Mobile - תכונות עקריות

 

בודק המנשמים הנייד VT Mobile מתוצרת Fluke Biomedical הנו מכשיר בדיקות זרימה קומפקטי, קל משקל ופשוט להפעלה המתוכנן לתת מענה לכל הצרכים של מהנדס שירות מנשמים בשטח. מכשיר זה מודד את הביצועים של מגוון הזרימות והלחצים של גזים רפואיים עד 16 פרמטרים של הנשמה. 

פנל לחצנים פשוט לשימוש ומסך אינטגראלי קטן מאפשרים קריאה של פרמטרים מספרים ותצוגה של פרמטרים באופן גרפי. תוצאות המדידה ניתנות לשמירה בזכרון היחידה או להעברה למחשב לצורך צפיה או תיעוד. תוכנת המחשב מאפשרת צפיה ב On Line בתוצאות ומימוש פשוט של דרישות העקיבות בבדיקת מנשמים כציוד תומך חיים לפי EC.6.20. היחידה הבסיסית מאפשרת מדידת זרימות גבוהות ונמוכות, נפחים, לחצים וריכוז חמצן. בנוסף קיימת אופציה למדידת טמפרטורה ולחות יחסית, אשר ניתן לרכוש אותה בנפרד, כדי להשיג מדידות מדויקות יותר. את מכשיר ה VT Mobile ניתן לרכוש גם עם ריאות מסוגים שונים כאופציה המאפשרת הדמית ריאת מונשם באופן מדויק יותר.


- מדידה דו כיוונית של זרימות (גבוהות ונמוכות), נפחים, תת לחץ, לחץ וריכוז חמצן.

- מדידה של 16 פרמטרים של הנשמה

- תצוגת וחישוב מגמות וסטטיסטיקה של כל הפקמטרים הנמדדים

- מסך תצוגה גרפי אינטגראלי

- נייד וקומפקטי

- אפשרות חיבור למחשב לצרכי תיעוד ואוטומציה

- זכרון מובנה במכשיר לתיעוד ושמירת תוצאות מדידה

- אופצית סנסור למדידת טמפרטורה ולחות יחסית


קישורים שימושיים

לסימולטורים נוספים של Fluke Biomedical

לדף הבית של פלוק ביומדיקל

לצפיה במוצרי פלוק ביומדיקל החדשים

למידע והרשמה להדרכות אינטרנט בתחומים בדיקה שונים