מכשיר קרור חימום לחולים Blanketrol 3

Blanketrol III מתוצרת Cincinnati Sub-Zero ארה"ב, הנו מכשיר קרור חימום ייחודי המשלב פשטות הפעלה ותוכניות קרור חימום שונות כדי להביא את המטופל לטמפרטורה אידאלית המותאמת למצבו הקליני כנדרש ע"י הצוותהרפואי. המכשיר נמצא בשימוש במחלקות טיפול נמרץ כללי, מחלקות פגים, חדרי ניתוח, טיפול נמרץ לב, נוירולוגיות ומחלקות נוספות.

בנוסף לפשטות הפעלה מאפשרים מכשירי Blanketrol יכולת מהירה מאד להבאת המטופל לטמפרטורת היעד , במידה ויש בכך צורך, לצד בקרת בטיחות הדוקה הכוללת מנגנוני בקרה כפולים.

Blanketrol הוא מכשיר הקרור חימום הנפוץ בעולם.

Blanketrol III - יתרונות עקריים

- פשטות הפעלה

- תוכניות מתוחכמות לקירור חימום

- בקרת בטיחות הדוקה

- מנגנון המאפשר שינויי טמפרטורה מהירים מאד במידת הצורך (טורבו)

- אזעקות לרחגות כשלהן בפעולות המכשיר - טכניות וקליניות

 

ל Blanketrol III באתר Cincinnati Sub-zero

 

אביזרים נלווים 

 

Kool-Kit®

Whole Body Cooling System

 

ערכה לכיסוי כל גוף המטופל אשר בשילוב עם Blanketrol III מאפשרת קירור יתר שלו ואפליקציות טמפרטורה נוספות על פי דרישות הטיפול.

הערכה כוללת 3 סמיכות וכיסויים באיכות גבוהה, לרבות כיסויי פלג גוף תחתון, חליפת פלג גוף עליון צואר וראש. צנרת מאובזרת בשסתומים הנאטמים אוטומטית מאפשרת ניתוק וחיבור הערכה ללא נזילות מים.

זרימה האקראית בין יחידות הערכה השונות מתוכננת להבטיח שהטיפול ינתן באופן רציף ללא קשר לתנוחת המטופל. כיסוי השטח המושג ע"י הערכה בשילוב עם איכות גבוהה ביותר של זרימת המים מאפשרים מגע עם רוב כלי הדם בגוף המטופל.

הערכה מכסה את רוב הגוף, כל יחידה ניתנת להתאמה ומאפשרת גישה מלאה לעור, הידוק באמצעות ולקרו וללא דבקים וניתן להשיג קירור בדקות ספורות ובדיוק של עשירית המעלה.

 Koolkit

Kool-Kit® Neonate

 

ערכה אחת, כוללת את כל המתכלים, פשוטה לחיבור ומאפשרת בקרת טמפרטורה בטוחה והדוקה.

הערכה החד פעמית Kool-Kit Neonate בשילוב עם Blanketrol III תוכננו לקבלת רמות דיוק גבוהות בזמן שלבי  הקירור, שימור והחימום מחדש של ילודים.

טכנולוגית הגרדינט המשתנה של ה Blnketrol III מאפשרת למטפל לספק את רמת הטיפול המדוייקת לתינוק תוך הפחתת הסיכון של קירור או חימום יתר.

הערכה כוללת: שמיכה, כסיות, כיסויי רגלים, פרוב טמפרטורה

Koolkit neo 

Gelli-Roll®

Reusable Warming And Cooling Gel Pad

 
מזרן ה Gelli-Roll משמש בחימום קירור חולים. התכנון המהפכני של המזרן משלב פשטות שימוש ונוחות רבה למטופל במהלך הליך ניהול הטמפרטורה בגופו.

המזרן הנו לשימוש רב פעמי עשוי פולימר Akton. ניתן להשתמש בו לפני, תוך כדי ואחרי ניתוח כדי לשמר את החולה שלך במצב טמפרטורה נורמאלי ומבוקר.

השימוש במזרן מפחית את זמן ההכנות, מפשט מאד את פעולת הניקוי, מאפשר גישה מלאה למטופל, תומך ברוב המטופלים, תינוקות עד מבוגרים וניתן לשימוש לחימום ולקירור
Geliroll 

Maxi-Therm® Lite Blankets

שמיכות Maxi Therm Lite מכילות תבנית מחוזקת להולכת הנוזלים לקבלת הפעלה ארוכת זמן תוך הבטחת איטום. השמיכות עשויות חומר לבן המייצר תחושת נקיון ומאפשר איתור קל יותר של תקלות או המצאות נוזל אחר במקרה בו יש להחליף את השמיכה.

חזק, עמיד וקל משקל, ניתן לשימוש מעל או מתחת למטופל, לחימום ולקרור. עשוי חומר רך ונעים למגע המכסה את שני צידי השמיכה, ללא צורך בשימוש בכיסויים נוספים ומאפשר אקראית של נוזלי קירור חימום.

Maxiterm lite 

Maxi-Therm®

Single-Patient Use Hyper-Hypothermia Blankets

שמיכות חד פעמיות מדגם Maxi-Therm מיועדות לחימום קירור מטופלים ועשויות מחומר מחוזק. זרימה האקראית בין יחידות הערכה השונות מתוכננת להבטיח שהטיפול ינתן באופן רציף ללא קשר לתנוחת המטופל. תוכנית הזרימה יעילה ברמה כזו שניתן למלא את השמיכות תוך שהן נמצאות על המטופל.

השמיכות קלות לנקיון, עמידות בפני כתמים, ואידאליות לבידוד. משמשות לחימום וקירור וניתן למקמן מעל או מתחת למטופל. המחברים מסומני צבע, ננעלים אוטומטית והשמיכות מיועדות להבטיח עמידות לכל אורך שהית המטופל.

Maxiterm 

PlastiPad®

Re-Usable, Hyper-Hypothermia Blankets

 

ה PlastiPad הנה שמיכת מים טיפולית עמידה ונוחה לשימוש רב פעמי.

היא עמידה חלקית בדקירות ועשויה תפרי הלחמה מחוזקים. השמיכה עשויה משטח חלק ללא נקבוביות המאפשר נקיון קל של שאריות דם, נוזלים ושיירים אחרים. זרימה האקראית של נוזלים בשמיכה מתוכננת להבטיח שהטיפול ינתן באופן רציף ומהיר לקבלת טיפול עם יעילות מירבית.

מיועד לשימוש בחימום וקירור, פשוט וקל להרכבה וקל לניקיון. עשוי חומר עמיד וזמין ב 3 גדלים.

plastipad 

Head Wrap

For Brain Cooling

כיסוי הראש מהווה שיטה חדשנית לקירור המח. היא פותחה כדי לאפשר רצף טיפולי ללא הפרעה במהלך מספר פרוצדורות ספציפיות. זוהי שיטה לא פולשנית לקירור המח. היא מהווה תחליף לקוביות קרח או שיטות אחרות המאפשר בקרה על רמת הקירור ומנגנוני בטיחות הדוקים על יישום התהליך בפרוצדורות השונות.

תכנון יחודי מאפשר גישה נוחה לאיזור הצואר והראש, יכול לספק קירור גוף מלא למטופלים הנדרשים לקירור עדין בלבד. עוזר בשמירה על Normothermia. עשוי חומר רך ונח למטופל, כולל רצועות ולקרו פשוטות להשמה, גודל אחד מתאים לכל.

Haedwarp 

Staff Vest

A Cooling Vest For Your Surgeon And Staff

ה Staff Vest מסייע למנתח ולצוות לשמור על נוחות במהלך ניתוח ומתוכנן לזרימת מים מחזורית בפיזור שווה ויעיל ללא לכלוך ומי קרח בסביבת הניתוח. בשילוב עם Blanketrol III המתחים וחברי הצוות יכולים להשיג שליטה מדוייקת על רמת הטמפרטורה במערכת.

ניתן לשימוש לחימום וקרור צוות חדר הניתוח, מאפשר הפחתת עיפות הצוות, מאפשר לבוש בגדים סטרילים מעל. קל משקל, כולל רצועות ולקרו ופשוט להשמה.

staffvest