תפקודי ריאה

כבר מעל 50 שנים, חברת Vitalograph היא ספקית עולמית מובילה בתחום האבחון, הטיפול והניטור הנשימתי. חברת Vitalograph מחזיקה מגוון רחב של מוצרים זוכי פרסים הנמצאים בשימוש רפואי נרחב ברחבי העולם. החברה מיוצגת ב 113 מדינות בעולם ומשרדיה פרוסים באנגליה, אירלנד, גרמניה, ארה"ב וסין.


pneumothumb1

Vitalograph Pneumotrac ™

Vitalograph Pneumotrac ™ הוא בחירה מצוינת בספירומטריה יחד עם אחסון ואנליזה ארוכי טווח של תוצאות המטופל. המכשיר, בשילוב תוכנת Spirotrac, מציע מעל 30 פרמטרים להגדרה ואחסון, וכן מגמות של תוצאות הבדיקה.

פרטי המוצר

alphatouchthumb3

Vitalograph ALPHA™ Touch

ספירומטר בעל מסך מגע עם קישוריות למחשב והדפסה מובנית. המכשיר מבוסס טכנולוגיה אמינה ומדויקת ונועד לספק ביצועים גבוהים. תפריט מבוסס אייקונים על גבי מסך בהיר ברזולוציה גבוהה. זכרון פנימי ל 10,000 נבדקים וסוללה חזקה המספיקה ליום שלם.

פרטי המוצר

alpha

Vitalograph ALPHA™

ספירומטריה יעילה ופשוטה. Vitalograph ALPHA ™ הוא ספירמטר שולחני קל לשימוש וקל משקל המספק שילוב אידיאלי של ניידות, מהירות ודיוק.

פרטי המוצר

in2itive

Vitalograph In2itive™

משלב את היתרונות של ספירומטריה מלאה, מיזוג נתונים וניידות בספירומטר קטן וקל משקל. מסך מגע גדול, בעל רזולוציה גבוהה וקיבולת אחסון של 10,000 נבדקים, הופכת את In2itive לפתרון אידיאלי עבור ספירומטריה איכותית מחוץ למרפאה.

פרטי המוצר

micro9

Vitalograph micro™

ספירומטריה אמינה ופשוטה במחיר משתלם. ספירומטר כף יד, קומפקטי וקל משקל הכולל מסך מגע צבעוני.

פרטי המוצר