מסך קורוניס 3 מגה פיקסל בגווני אפור

Coronis 3MP LED

מערכת פרימיום לאבחון רדיולוגי בגווני אפור קורוניס 3 מגה פיקסל

התצוגה גווני אפור עם רזולוציה   1536x2048

ברקו טכנולוגיית תאורת רקע LED  לחשיפת הפרטים העדינים והבלתי מורגשים

טכנולוגיה רב חיישנית חכמה לקבלת תמונות מדהימות

 

 

Coronis 3MP LED היא מערכת התצוגה המובילה בתעשייה עבור הדמיה רדיולוגית בגווני אפור. היא מספקת יעילות, דיוק, עבודת אבחון אופטימליות עבור הדמית PACS, למכשירי דימות  CT, MRI, חזה הרדיולוגיה, אנגיוגרפיה, וכו ' וברזולוציה גבוהה ביותר

 


50 גוונים נוספים של אפור

 

תאורת הרקע המיוחדת מסוג LED של ברקו, מחדדת ומציפה לעין יותר גווני לעין גווני אפור על סף הגלויים, ומסיעת בחידוד האבחנה. על ידי גילוי וחשיפת פרטים עדינים יותר, Coronis 3MP LED מפחית זמני אבחון, מיעל את העבודה ונוסך בטחון רב באבחנה.

 


תמונות מושלמות

 

טכנולוגיות העצמת התמונה של ברקו - המותאמת למאפיינים הייחודיים של טכנולוגיות התצוגה הרפואית עם תאורה רקע LED - מבטיחה איכות תמונה מושלמת בכל עת. PPU-LED מפחית רעשי הצג ומאפשר עיבוד אחיד של תמונות DICOM ממרכז המסך לפינות. מערכת חכמה רב חיישנית בטכנולוגית (I-MST) משלבת פטנט של Barco הנקרא I-Guard – חיישן יחודי בקדמת המסך, עם תאורה אחורית וחיישני אור וטמפרטורה כדי לשפר ולמטב את איכות התמונה ולשמור על עקביות לאורך זמן.

 


ביצועים ירוקים

 

השימוש בתאורה אחורית מסוג LED חסכוני באנרגיה. מערכת  Coronis 3MP LED של ברקו נמוכה בצריכת חשמל כפי שהיא גבוהה בבהירות. בנוסף, תאורת הרקע של Barco מסוג LED, הנה ללא כספית, ומייצרת פחות חום סביבתי. תכונה זו מאפשרת לברקו להבטיח אחריות לתאורת הרקע לתקופה של 5 שנים.

 


תאימות DICOM ללא דאגה

 

Coronis 3MP LED של ברקו הנה מערכת המווצעת עם תכנת  QAWeb , מערכת כיול אוטומטי ובקרת QA, המבטיחה איכות אבחון רציפה, ו uptime מירבי של תחנת העבודה שלך. QAWeb מאפשרת המשך עבודה תוך שהיא מבצעת בדיקות אוטומטיות לבקרת איכות. המערכת כוללת גם שירות אינטרנט מאובטח לניהול איכות תמונה ריכוזי ומרחוק.


מאפיינים

תאורת רקע יחודית מסוד LEDלהבטחת יותר גווני אפור

חסכוני בחשמל ומפחית הוצאות תפעול ותחזוקה כלליות

מערכת רב-חיישנית בטכנולוגיה חכמה הדואגת לאיכות תמונה גבוהה ועקבית

PPU-LED לקבלת אחידות תמונה על פני כל המסך

תואמות DICOM מתמשכת, נטולת דאגות תחת כל תנאי התאורה

בקרה מבוססת אינטרנט עבור כיול QA שקוף

עיצוב ארגונומי חכם

אחריות ל 5 שנים

 

 

לנתונים טכניים של המסך באתר חברת ברקו